ویزای تجاری امارات

ویزای تجاری در دبی، امارات متحده عربی یک مجوز ویژه است که به مهاجران خارجی اجازه می دهد برای یک دوره خاص در امارات اقامت کنند. این بخشی از سیستم ویزای طلایی امارات متحده عربی است که ویزای طولانی مدت برای متقاضیان و وابستگان آنها را نیز پوشش می دهد. داشتن ویزای تجاری در امارات چندین مزیت دارد، از جمله امکان اقامت طولانی‌تر در این کشور. این اقامت طولانی مدت برای مدیریت موثر عملیات تجاری در شهر بسیار مهم است.

رشد اقتصادی دبی تحت تأثیر هجوم بازدیدکنندگانی است که اغلب ساکنان و سرمایه گذاران می شوند. بنابراین، داشتن ویزای سرمایه گذار، کارآفرینان را قادر می سازد تا به راحتی فعالیت های تجاری روزانه خود را انجام دهند.

مزایای اخذ ویزای تجاری امارات متحده عربی

اقتصاد مدرن پر رونق همراه با فرصت های فراوان
سیاست های مالیاتی مطلوب برای مشاغل
دسترسی به یک اکوسیستم تجاری حمایتی برای شبکه سازی
اتصال جهانی از امارات متحده عربی به کشورهای مختلف
امکان گزینه های اقامت طولانی مدت برای حضور و رشد پایدار.
تمرکز دولت امارات بر تبدیل دبی به یک مرکز استثنایی برای سرمایه گذاری خارجی و توسعه اقتصادی است. در نتیجه، دبی با موفقیت، گروه متنوعی از مهاجران را جذب کرده است که این شهر را مکانی ایده آل برای فعالیت های تجاری خود می دانند. علاوه بر این، فرصت اقامت طولانی مدت در دبی به سرمایه گذاران احساس امنیت و ثبات می دهد و سرمایه گذاری در اقتصاد پر رونق دبی را جذاب تر می کند.

شرایط اخذ ویزای تجاری در دبی امارات

سن: 18 سال به بالا پاسپورت معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار از کشور محل اقامت
بلیط هواپیما یا بلیط رفت و برگشت تایید شده، همراه با برنامه سفری که نشان دهنده خروج آن ظرف 30 روز پس از انقضای ویزا باشد.
صورت‌حساب‌های بانکی معتبر که نشان‌دهنده بودجه کافی برای حمایت از اقامت در دبی است اثبات ترتیبات اقامت برای مدت اقامت در امارات
نامه پیشنهادی که هدف از بازدید را نشان می دهد، مانند کنفرانس ها، پروژه ها، ارتقاء مهارت و غیره.
کپی مدارک حرفه ای یا گواهی تحصیلی کپی
گواهی ثبت کسب و کار و پروانه تجارت شرکت (در صورت وجود)
هنگامی که کارآفرینان معیارهای مورد نیاز را برآورده می کنند، می توانند درخواست ویزای تجاری خود را در دبی ادامه دهند.

انواع ویزای امارات

آ). ویزای یکبار ورود:

این ویزا برای افرادی مناسب است که در حال بررسی فرصت های تجاری در دبی هستند. این به شما امکان می دهد تحقیقات بازار را انجام دهید و احتمالات تجاری را ارزیابی کنید. این ویزا بین 2 تا 4 ماه اعتبار دارد و می‎توانید یک بار وارد امارات شوید.

ب). ویزای بازدید چند بار ورود: اگر اغلب برای اهداف تجاری مانند جلسات، کنفرانس ها، نمایشگاه ها و رویدادهای دیگر از امارات بازدید می کنید، ویزای چند بار ورود توصیه می شود. با این ویزا می توانید چندین بار وارد امارات شوید و در هر بازدید تا 90 روز اقامت داشته باشید.

انواع ویزای اقامت در امارات

ویزای اقامت اسپانسر شده: نوع ویزای اقامت برای افراد بستگی به حوزه قضایی راه اندازی کسب و کار آنها دارد. اگر کسب و کار در منطقه اصلی راه اندازی شود، ویزای اقامت اسپانسر شده بر این اساس صادر می شود. به همین ترتیب، اگر کسب و کار در یک منطقه آزاد ایجاد شود، ویزای اقامت اسپانسر شده مختص آن منطقه آزاد خواهد بود.
ویزای اقامت فریلنسری: برای صاحبان شرکت یا سهامداران، ویزای سبز در دسترس است. این ویزا اجازه می دهد تا خود اسپانسر، اعطای اقامت فردی در امارات متحده عربی. علاوه بر این، سرمایه گذاران، مدیران اجرایی و صاحبان املاک واجد شرایط دریافت ویزای طلایی هستند که اقامت طولانی مدت و مزایای مختلف را ارائه می دهند.

ویزای تجاری امارات

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

02126804480

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید